Uživatel: nepřihlášen    přihlásit
[ úvod ]
[ stalo se ]
[ chystá se ]
[ názory ]
[ firmy ]
[ tržiště ]
[ lidé ]
Nová pravidla publikování názorů
Za obsah každého názoru odpovídá jeho autor, nikoliv správce webu.
Před publikováním názoru se přihlaste, jinak bude Váš názor publikován jako anonymní.
  [ téma ] [ autor ] [ datum ] [ názor ] [ všechny názory ] [ související názory ]
Kam s autobusovým nádražím? Pavel Bolek 18.10.2007
Na 9.zasedání Zastupitelstva Města Milevska dne 17.10.2007 byli občané seznámeni s 5 variantami nového umístění autobusového nádraží v Milevsku: 1. Žižkova ulice 2. Stávající autobusové nádraží 3. Tyršovo náměstí 4. Stadion 5. Bažantnice K přednesené informaci statečně vystoupila paní Vlasta Machartová, která uvedla tři významné důvody proti variantě č.3 (Tyršovo náměstí) a prosila zastupitele, aby pro tuto variantu nehlasovali. S jejím názorem se potleskem ztotožnila většina přítomných občanů (včetně mne). Ponechme na chvíli stranou nové umístění autobusového nádraží a zeptejme se, jak má být využita jeho stávající plocha? Spolu se sousedním trávníkem před obchodním domem Centrum se jedná pravděpodobně o nejcennější volný pozemek v Milevsku. Jeho využití by měli zastupitelé dobře promyslet a když si nebudou jisti, raději odložit. Moje představa by byla umístit na tuto plochu objekt, na který se budou 100 let jezdit dívat turisté z celých Čech. Když si prohlédnou klášter, mohli by navštívit také město. Jaký objekt by to měl být to nevím, ale nápady může město sbírat a pak vypsat třeba architektonickou soutěž. Pokud by město bylo investorem, nemělo by se kvůli stavbě zadlužit. Jaké jsou Vaše představy?
názor Miroslav Lorincz 15.10.2007
Zdravim Milevsštáky! Váš veb má po dlouhé době novou tvář, a přitom se zdá, že obyvatelé města žádné názory..(?)Přihlášení je tak snadné..

    1    
[ nezávislý internetový zpravodaj vydává Kompas Milevsko s.r.o. odpovědný redaktor Ing. Pavel Bolek -pbo- © 1998, 2002, 2007 ]