Nová pravidla publikování názorů

Vážení návštěvníci!

Díky možnosti anonymního publikování názorů se náš web v poslední době stal terčem několika duševně slabších jedinců, kteří si rádi vybíjejí svou agresivitu anonymními siláckými výroky. Jejich příspěvky nejsou podloženy věcnými argumenty, vyjadřují pouze subjektivní pocity svých autorů a často bývají hrubé a znevažující vůči ostatním spoluobčanům. Toto chování snižuje úroveň diskuse na našem webu a odvádí ji od základního cíle.

Jako správce tohoto webu jsem se proto rozhodl od 15.7.2010 změnit pravidla publikování názorů takto:
  1. Příspěvky publikované přihlášeným autorem budou zobrazeny všem návštěvníkům.
  2. Prvotní příspěvky publikované nepřihlášeným (anonymním) autorem budou zobrazeny pouze přihlášeným návštěvníkům. Nepřihlášení návštěvníci tyto příspěvky neuvidí.
  3. Příspěvky publikované nepřihlášeným (anonymním) autorem jako odpověď na dříve publikovaný názor budou automaticky zobrazeny pouze přihlášeným návštěvníkům. Nepřihlášení návštěvníci tyto odpovědi uvidí až po kliknutí na kroužek "související názory" vedle příslušného prvotního příspěvku.
Tato pravidla umožní, aby se zájemci o anonymně publikované příspěvky k těmto informacím snadno dostali (stačí přihlášení), a zároveň aby nepřihlášení návštěvníci nebyli obtěžováni výplody jedinců, kteří za nimi nestojí. Věřím, že nová pravidla zachovají svobodu názoru a zároveň přispějí ke zkvalitnění diskuse na tomto webu, který je určený především slušným lidem. Ti, doufám, dají přednost publikování pod pravým jménem nebo pod pseudonymem. K tomu jim postačí při registraci zadat funkční e-mailovou adresu, na kterou je automaticky zasláno přihlašovací heslo.
Pavel Bolek